Zwroty i reklamacje

2 lata gwarancji, 30 dni na zwrot (dla większości produktów)*, reklamacje Door-To-Door

 


REKLAMACJE

Całe ryzyko transakcji bierzemy na siebie. Oznacza to, że staramy się maksymalnie dobrze zabezpieczać wrażliwe produkty. Jeśli mimo wszystko przesyłka dotrze do Ciebie uszkodzona - nic się martw, śmiało kontaktuj się z nami, problem rozwiążemy w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób!

 

Wszystkie produkty przez nas oferowane są fabrycznie nowe i objęte 24miesięczną gwarancją, o ile indywidualny opis przedmiotu nie stanowi inaczej. Pamiętaj w razie jakichkolwiek niezgodności towaru z umową masz prawo do reklamacji. Wszystkie reklamacje staramy się zawsze rozpatrywać w jak najkrótszym terminie (maksymalnie 7 dni). Działamy wg maksymy "klient nasz Pan" i bardzo staramy się by nikt nie "odchodził od kasy" niezadowolony.

Reklamacje obsługujemy w systemie Door-To-Door - czyli odbieramy reklamowany towar swoim kurierem spod adresu podanego przez klienta. W przypadku reklamacji skontaktuj się z nami telefonicznie (607 781 918) lub mailowo (sklep@mr-gadzet.pl) aby uzgodnić szczegóły odbioru.

 

ZWROTY

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, lub nie okazał się tożsamy z wyobrażeniami (no, cóż w sprzedaży internetowej czasem się to zdarza) w większości przypadków* masz cały miesiąc by go nam zwrócić. Kupiłeś komuś gadżet na prezent, a prezent okazał się nietrafiony? Nie ma problemu! Nie musisz się tłumaczyć po co, dlaczego i z jakiego powodu, wystarczy w ww terminie wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Niezwłocznie, a najpóźniej w ciągu 14 dni odeślij nam produkt a my oddamy Ci pieniądze zgodnie z regulaminem.

Adres do zwrotów wszystkich produktów z wyjątkiem parawanów, obrazów malowanych i drukowanych, korkowych map, fototapet oraz zestawów do samodzielnego malowania:

 

Patenty na prezenty Mr. Gadżet Nowy Turzyn,

Boh. Warszawy 40 lok 2b2,

70-344 Szczecin

 

do paczki proszę dołączyć formularz odstąpienia od umowy (o ile nie został on przesłany uprzednio mailem)

 

*Termin 30 dni obowiązuje na wszystkie produkty z wyjątkiem: fototapet, obrazów malowanych i drukowanych, map korkowych, obrazów do samodzielnego malowania oraz parawanów. Produkty powyżej wymienione należy odesłać w ciągu 14 dni na adres producenta:

Artgeist Sp. z o.o., Stargardzka 2a, 54-156 Wrocław

po wypełnieniu i przesłaniu formularza odstąpienia od zakupów na adres sklep@mr-gadzet.pl

 

Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość, nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Zwrotom nie podlegają również produkty, które zostały otwarte po dostarczeniu, a ze względów higienicznych i ze względu na ochronę zdrowia, dostarczane są w zapieczętowanym opakowaniu

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl