Karta Dużej Rodziny

 karta dużej rodzin rabat w sklepie Mr. Gadżet

 

W sklepie Mr. Gadżet Patenty na prezenty honorujemy Kartę Dużej Rodziny.

Posiadaczom KDR przysługuje rabat 15% na wszystkie nieprzecenione produkty z oferty sklepu mr-gadzet.pl przy zamówieniach wysyłkowych oraz zakupach stacjonarnych. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

 

 

Jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać ze zniżki?

1. Przy zakupie stacjonarnym wystarczy pokazać sprzedawcy przy kasie Kartę Dużej Rodziny wraz z dokumentem ze zdjęciem.

2. Składając zamówienie online, w koszyku wprowadź swój unikalny kod rabatowy "KDR", który otrzymasz od nas mailowo w ciągu 1-2 dni roboczych po przesłaniu na adres sklep@mr-gadzet.pl skanu lub zdjęcia rewersu Karty Dużej Rodziny (strona, na której widoczne są dane) należącej do osoby składającej zamówienie. W temacie wiadomości wpisz KDR. Jeżeli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem: 607 781 918. pozwoli to przyspieszyć procedurę

3. Po potwierdzeniu otrzymania przez nas zdjęcia/skanu otrzymasz unikalny kod rabatowy "KDR", który należy wpisywać w polu "Kod Rabatowy" podczas finalizowania zamówienia. Kod będzie ważny tak długo, aż minie termin ważności karty, możesz wykorzystywać go wielokrotnie, przy każdych zakupach. Zakupy muszą być robione na dane właściciela karty. Nie przechowujemy wiadomości ze skanem ani samego skanu, po wygenerowaniu kodu zniżkowego wiadomość jest bezpowrotnie usuwana.

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl