Czas wysyłki

Przy każdym produkcie znajdziesz znacznik: "dostępność" oraz "wysyłka w". Dzięki temu bez trudu dowiesz się jak szybko zamówienie do Ciebie dotrze. W przypadku zakupu kilku produktów zwróć uwagę na oznaczenie przy każdym z nich. Zawsze licz czas dostawy jako sumę czasu realizacji zamówienia (czas określony przy znaczniku "wysyłka w" i czasu dostawy przewoźnika (dla przesyłki kurierskiej oraz paczkomatu to 1-2 dni robocze (w ponad 90% przypadku jest to 1 dzień))


Wysyłka w 24h

Towar w ten sposób oznaczony dostępny jest od ręki i możemy go wysłać natychmiast. Jeśli złożysz zamówienie i opłacisz je, bądź potwierdzisz przesyłkę pobraniową, do godziny 14 paczkę wyślemy tego samego dnia roboczego. Oznacza to, że w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej zakupy najprawdopodobniej dotrą do Ciebie już następnego dnia roboczego! Jeśli wybierzesz paczkomat na paczkę poczekasz od jednego do trzech dni roboczych.

 

Wysyłka 48h

Towar oznaczony w ten sposób jest najprawdopodobniej w drodze, lub możemy go szybko zamówić. Jeśli złożysz zamówienie i opłacisz je, bądź potwierdzisz przesyłkę pobraniową, do godziny 14 paczkę wyślemy następnego dnia roboczego. W zależności od wybranej opcji dostawy poczekasz na nią zatem od 3 do 4/5 dni roboczych.

 

Wysyłka 3, 4, 10 dni

Towar oznaczony w ten sposób to najczęściej asortyment produkowany pod zamówienie i wysyłany bezpośrednio od producenta (dotyczy to produktów takich jak: obrazy drukowane na płótnie, fototapety, naklejki na drzwi, korkowe mapy drukowane na płótnie, obrazy do samodzielnego malowania, parawany pokojowe i gabinetowe). Czas realizacji jest tu podany z małym marginesem bezpieczeństwa, a wysyłka następuje z reguły nieco szybciej.

 


 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl