Regulamin

 

Celem Sklepu Mr. Gadżet jest sprzedaż pełnowartościowych i wysokiej jakości towarów a tym samym zadowolenie naszych Klientów (konsumentów). Jeśli z jakiś powodów stało by się inaczej, a Klient byłby niezadowolony z otrzymanego towaru, ma szereg praw z których może skorzystać. Nasze błędy naprawiamy zawsze na nasz koszt. Staramy się wykonywać naszą pracę starannie i jak najszybciej. Nigdy nie działamy celowo na niekorzyść naszych Klientów, a w razie jakichkolwiek problemów lub pytań jesteśmy do dyspozycji. Przestrzegamy wszystkich przepisów prawa polskiego mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego. Jeżeli jakikolwiek z punktów regulaminu wzbudza Twoje wątpliwości prosimy o kontakt.

 

 1. Właścicielem sklepu internetowego Mr. Gadżet dostępnego na stronie www.mr-gadzet.pl (zwanego dalej Sklepem) jest firma Patenty na prezenty z siedzibą w Szczecinie, ul. Chodkiewicza 6a/2, NIP: 852-223-22-80, REGON 320730742, wpisana do ewidencji dg przez Prezydenta Miasta Szczecin pod nr P/054710/09, adres do korespondencji: Boh. Warszawy 40, lok. 2b2, 70-342 Szczecin

 2. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.mr-gadzet.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 k.c.).

 3. Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144 poz.1204 z późn.zm.) informujemy, że aby móc bez problemów korzystać z zakupów w naszym sklepie urządzenie Klienta, oprogramowanie tego urządzenia (system operacyjny) i peryferia podłączone do tego urządzenia powinny umożliwiać uruchomienie przeglądarki internetowej w zalecanej rozdzielczości ekranu: 1024 x 768 pikseli lub wyższej oraz umożliwiać wprowadzanie danych alfanumerycznych jak i poruszanie się za pomocą wskaźnika lub urządzeń o podobnym działaniu (np. ekran dotykowy z możliwością wyświetlania klawiatury systemowej). Ponadto, zgodnie z owymi przepisami informujemy, że umieszczanie przez Klienta na stronach internetowych naszego sklepu jakichkolwiek informacji o charakterze bezprawnym lub informacji naruszających dobre obyczaje, jest zakazane.

 4. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i są objęte 24 miesięczną gwarancją (o ile indywidualny opis przedmiotu nie stanowi inaczej) oraz zostały wprowadzone do obrotu na rynek Polski legalnie. Niezależnie od gwarancji Kupującemu przysługują wszystkie prawa z tytułu rękojmi.

 5. Wszystkie ceny podane na stronie www Sklepu są wyrażone w polskich złotych i są cenami brutto. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca w chwili złożenia zamówienia.

 6. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów na terenie Polski za pośrednictwem strony internetowej www.mr-gadzet.pl. Zamówienia przyjmowane są również mailowo (24h na dobę) lub telefonicznie pod numerem telefonu: 607 781 918 (pn-pt, w godzinach od 11:00 do 18:00).

 7. Do realizacji zamówienia koniecznie jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).

 8. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 13:00, w soboty oraz w niedziele i święta, realizowane są w najbliższym dniu roboczym.

 9. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja Kupującego. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail, automatycznie generowany przez sklep list ze szczegółami zamówienia.

 10. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się: w przypadku zamówień płatnych za pobraniem - w chwili otrzymania zamówienia,w przypadku zamówień płatnych z góry - w chwili wpływu należności na konto firmy lub w chwili otrzymania potwierdzenia o pozytywnej autoryzacji płatności przez serwis PayU.

 11. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem PayU.

 12. Do każdego zamówionego produktu dołączany jest paragon lub na życzenie faktura VAT.

 13. Klient ma prawo zmiany lub anulowania zamówienia do momentu jego wysyłki. Anulowanie lub zmianę zamówienia należy zgłosić mailowo (sklep@mr-gadzet.pl) lub telefonicznie (tel. 607 781 918).

 14. Zawarcie umowy pomiędzy Sklepem a Klientem następuje w momencie potwierdzenia zamówienia przez Kupującego. Umowa zawierana jest w języku polskim.

 15. Przedmiotem umowy sprzedaży jest towar wymieniony w zamówieniu.

 16. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Paczkomatów InPost, Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej - wg dyspozycji klienta.

 17. Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku z reguły w ciągu 24 godzin (chyba, że indywidualny opis do danego produktu stanowi inaczej - przy każdym produkcie w sklepie istnieje uwaga "dostępność") od ich złożenia. Zamówienia złożone do godziny 12 realizowane są zazwyczaj w ten sam dzień roboczy. Czas dostawy uzależniony jest od wyboru pośrednika.

 18. Na wpłatę lub potwierdzenie zamówienia czekamy 7 dni, jeśli potrzebujesz więcej czasu - poinformuj nas o tym. Po 7 dniach i 3 nieudanych próbach kontaktu z Klientem towar cofany jest do magazynu, a zamówienie anulowane.

 19. Stawki opłaty za dostawę produktów są określone w zakładce "Płatności i wysyłka".

 20. Towary zakupione w Sklepie z wyłączeniem: map korkowych, obrazów, parawanów, fototapet, można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia (można skorzystać ze wzoru) przed jego upływem. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa do odstąpienia od umowy towar zakupiony w naszym sklepie należy zwrócić niezwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia (mailowo na adres: sklep@mr-gadzet.pl lub pisemnie na adres korespondencyjny sklepu (Patenty na prezenty Boh. warszawy 40 lok 2B2, 70-342 Szczecin). Mapy korkowe, fototapety, obrazy oraz parawany mają krótszy termin zwrotu: towar ten można zwrócić w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, odesłanie tych produktów na adres producenta:  Artgeist Sp. z o.o., Stargardzka 2a, 54-156 Wrocław. Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość, nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Zwrotom nie podlegają również produkty, które zostały otwarte po dostarczeniu, a ze względów higienicznych i ze względu na ochronę zdrowia, dostarczane są w zapieczętowanym opakowaniu

 21. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i dostarczyć pod odpowiedni, podany w punkcie 20, adres..

 22. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem: dodatkowych koszów poniesionych przez konsumenta w związku z wyborem sposobu dostarczenia towaru innym niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep Mr. Gadżet oraz bezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów wysyłki towaru). Sklep gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego lub w inny ustalony z Kupującym sposób, jeśli płatność została wykonana kartą zwrot zostanie wykonany na kartę.

 23. Aby reklamować zakupiony produkt należy go odesłać pod adres korespondencyjny sklepu lub skontaktować się ze Sklepem celem ustalenia warunków zamówienia kuriera przez Sklep po odbiór od konsumenta uszkodzonego towaru.

 24. Ewentualne koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (sklep zwraca kwotę w wysokości kosztu paczki pocztowej ekonomicznej wg cennika Poczty Polskiej) Sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, nie później niż w ciągu 7 dni od odbioru odesłanego towaru.

 25. Wcześniejszy kontakt ze Sklepem, dołączenie opisu niezgodności lub skorzystanie z formularza reklamacyjnego (wzór) pozwoli na sprawniejsze załatwienie reklamacji.

 26. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, chyba że zostało to wcześniej ustalone z Kupującym.

 27. Sprzedający ma możliwość wprowadzenia promocji lub wprowadzać zmiany cen oferowanych towarów. Osoby zapisane na newsletter będą informowane o organizowanych promocjach oraz wyprzedażach na bazie kodów rabatowych oraz przecen. Sprzedający umożliwia skorzystanie ze zniżek na podstawie okazania Karty Dużej Rodziny (KDR). Okazanie odbywa się poprzez przesłanie e-mailem skanu lub zdjęcia ważnej KDR wystawionej na imię i nazwisko Kupującego. Zniżka na podstawie okazania KDR naliczana jest po wykorzystaniu przez Kupującego kodu rabatowego "KDR" w procesie składania zamówienia. Sprzedający wysyła kupującemu unikalny kod rabatowy mailowo w ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania skanu ważnej karty KDR. Kod ważny jest tak długo jak nie upłynie termin ważności karty.

 28. Wszystkie dane klientów podawane podczas dokonywania zakupów lub/i rejestracji są przechowywane w chronionej bazie.

 29. Klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych jak również żądania ich usunięcia z bazy danych.

 30. Administratorem danych jest firma Patenty na prezenty Anna Luksemburg z siedzibą w Szczecinie 70-344, ul. Chodkiewicza 6a/2. Dane osobowe zbierane są w celu prawidłowej realizacji zamówienia. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

 31. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy na adres sklep@mr-gadzet.pl.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl