Bezpieczne płatności elektroniczne

Udostępniamy możliwość płatności online kartą płatniczą lub e-przelewem za pośrednictwem bezpiecznych płatności systemu PayU. Dzięki temu systemowi informację o Twojej płatności sklep otrzymuje bardzo szybko (zazwyczaj autoryzacja trwa kilka minut), dzięki czemu możemy szybciej przygotować i wysłać Twoje zamówienie.

Dostępne są następujące formy płatności:

Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic
ePrzelewy - mTransfer, płacę z Inteligo, płacę z iPKO, Przelew24 BZWBK, Przelew z Bank BPH, Bank Pekao, Płać z ING, Millenium Bank, Alior Bank, citi handlowy, R-Przelewe, Toyota Bank Pay Way, Płać z BOŚ, Eurobank płatność online, Deutsche Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Paylink Idea, PBS bank, Pocztowy24, płacę z Orange, blik, Bank BPS, Plus bank, Getin Bank, Noble Bank, Płacę z Idea Bank, Volskwagen Bank, TrustPay
ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A.,
Crédit Agricole, Millenium Bank, Bank BGŻ, BNP Patibas, Volkswagen Bank

 


PAYU

 

PayU Płacę Później  to nowy sposób płatności gwarantujący szybką, prostą i bezpieczną płatność w ciągu 30 dni od zakupu. Nabywasz towar i bez dodatkowych kosztów przesuwasz termin zapłaty do 30 dni. Za zakupy nie płacisz z góry, ale dopiero po ich otrzymaniu. Jeśli nie zdążysz zapłacić za zamówienie w ciągu 30 dni od zakupu, możesz rozłożyć spłatę na oprocentowane raty - 3 lub 6.

Jak zamawiać?

Wystarczy złożyć zamówienie od 100 do 2000 zł. Składając zamówienie w pierwszym etapie wybierz sposób płatności PayU. W kolejnym kroku wybierz zamówienie metodą płatności PayU Płacę Później.

Więcej szczegółów tutaj

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl